רפואה סינית לילדים ותינוקות ללא מחטים
שיטת שונישין-  דיקור לילדים ותינוקות ללא מחטים
ילדים הם לא מבוגרים נמוכים. הם מיקרוקוסמוס, עולם קטן בפני עצמם. ילדים הם בעלי מערכת שונה ולא מפותחת עדין, עם איזון הורמונלי שונה ואיזון טמפרטורה שונה לגמרי ממבוגרים. מערך המרידיאנים שלהם לא מפותח דיו ורגיש מאד.
רפואה סינית ודיקור לילדים ותינוקות יכול להיות מפחיד, הן לאמא והן לילד. הפחד מכאב, הפחד ממחטים והזכרון מדקירות קודמות כגון בדיקות דם וחיסונים. זה נראה מפחיד ומרתיע למרות שהמחט היא דקיקה כחוט השערה.

לקביעת גישת הכירות לחץ/צי כאן או התקשר/י 054-4339627 


ביפן של פעם, הבתים היו עשויים מחומרים דקים כך שאפשר היה לשמוע את התינוק של השכן בוכה בכל השכונה. לכן המציאו שיטת  רפואה סינית ו דיקור לילדים ותינוקות שאינה כואבת, אינה מפחידה ומאד מאד יעילה.
בשיטת  רפואה סינית ו דיקור לילדים ותינוקות משתמשים בכלים ממתכת, קטנים, כמו בתמונות
                              

בכדי להפעיל נקודות רלוונטיות ולעיסוי מרידיאנים. רוב המגע בילד הוא עם הידיים ומעט עם המכשיר. למעשה, בשיטת הרפואה סינית ו דיקור לילדים ותינוקות ללא מחטים הילד כמעט שלא מרגיש את המכשיר, המכשיר אינו חד אלא כהה, הילד אינו מפחד מהכלים של  רפואה סינית ו דיקור לילדים ותינוקות ללא מחטים ואף יכול לשחק איתם ולהשתמש בהם על הבובה/דובי שלו.

בטיפול  רפואה סינית ו דיקור לילדים ותינוקות יש דגש על טיפול ביתי על ידי ההורים, באמצעות כלים ביתים כגון מברשת שיניים וכפית להמשך ולהעצמת אפקט הטיפול. 


מכיוון שהמערכות של הילדים רגישות מאד,  רפואה סינית ו דיקור לילדים ותינוקות אינו צריך להיות חודרני (אלא במקרים אקוטיים חריפים) או כואב ומשך הטיפול לא עולה על מספר דקות.

לקביעת גישת הכירות לחץ/צי כאן או התקשר/י 054-4339627 


הכן את ילדך לגן מאת שחר קרן, חיזוק מערכת החיסון אצל ילדים בצורה טבעית

בניית אתרים - טואול