בעיות נפוצות בהריון

הרפואה הסינית קיימת אלפי שנים ובעלת נסיון בתחומים רבים. הרפואה הסינית עוזרת לאזן בין המערכות השונות בגוף.
בזמן הריון מתרחשים שינויים רבים שהגוף לא רגיל אליהם, שינויים הגורמים לתופעות לוואי שונות. המטרה שלי היא לאזן את הגוף, את המערכת ההורמונאלית, את מערכת העיכול ועוד, כדי להפחית את התופעות ולאפשר לך להעביר את תשעת החודשים הללו בצורה נוחה ונעימה

תלונות מרכזיות בהן אני מטפל במהלך ההריון

בחילות, צרבות והקאות

נפוץ אצל רוב הנשים בהריון. הראייה הסינית מדברת בעיקר על עודף אנרגטי והורמונאלי בכבד ומערכת   העיכול. ניתן לטפל בדיקור כדי לאזן את הגוף.  המלצות נוספות 

כאבי גב

עקב שינויים במרכז הכובד בגוף ייתכנו לחצים על עמוד השדרה ולגרום לכאבי גב תחתון ועליון. ניתן לטפל בדיקור כדי להסיט ולאזן את הלחץ על עמוד השדרה. כדאי לשמור על יציבה נכונה, לנעול נעל מתאימה ונוחה, לתרגל יוגה או ישיבה על כדור פיזיו. 

לחץ נפשי

עקב לחץ תוך בטני, חוסר זרימת לחץ נפשי יכול לנבוע מפחדים, שינויים הורמונאליים, מתחים בעבודה, זוגיות, כלכלה, אולי סטיות קלות בתוצאות האולטרה סאונד , מתחים אלו יכולים להגיע למצב של חרדה ועלולים אף לפגוע בהריון. הדיקור הסיני ידוע בסיוע במצבי לחץ וחרדה.

טחורים, עצירות וגזים

עקב לחץ תוך בטני, חוסר זרימת דם שנשאר תקוע בוורידים וסמיכות יתר של הדם עקב שינויים הורמונאליים, הורידים מתקשחים ויוצאים החוצה מהלחץ. ניתן לטפל על ידי דיקור, להניע דם ולחזק את מערכת העיכול, מומלץ לאכול סיבים תזונתיים כמו ירקות ופירות כדי למנוע עצירות. 

בצקות

בד"כ ברגליים וקרסוליים, נוצר לרוב מחוסר זרימה של דם עקב לחץ של העובר, והצטברות של נוזלים שלא מפונים עקב כך. ניתן לטפל בדיקור כדי ליצור תנועה של דם ונוזלים בגוף ולעזור לפינוי הנוזלים, מומלץ לעשות פעילות גופנית מתונה ולישון עם רגליים למעלה.  

הריון שמתמשך מעבר לשבוע 41

לפעמים עקב לחץ נפשי, פחדים, חוסר מוכנות נפשית, מבנה גוף או סיבות נוספות, ההריון מתמשך מעבר לשבוע 41 ובד"כ הרופאים ימליצו על זירוז חיצוני של הלידה כדי ליצור צירים ופתיחה. ניתן לעשות זאת לרוב גם בצורה טבעית בדיקור, כמובן כל עוד ההריון והמוניטור תקינים.

היפוך עובר 

לפעמים העובר לא מתהפך בעצמו ונשאר במנח עכוז, תופעה זאת יכולה להגרם ממספר סיבות ולרוב ניתן לטפל בצורה טבעית 


רשמי פרטים ליצירת קשר וקבלת הטבה ייחודית- קביעת פגישת הכרות ללא עלות
בניית אתרים - טואול